Adwokat Justyna Tokarska

Jestem adwokatem wpisanym jest na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam praktykując nieprzerwanie już od drugiego roku studiów w kancelariach adwokackich na terenie Piaseczna i Warszawy, przechodząc przez wszystkie stopnie kariery zawodowej od praktykanta do adwokata.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa rodzinnego, koncentrując swoje zainteresowania przede wszystkim wokół tej dziedziny. W ramach świadczenia pomocy prawnej prowadziłam liczne sprawy rozwodowe oraz związane z alimentami, kontaktami z dzieckiem, a także podziałem majątku wspólnego małżonków i sporami majątkowymi w konkubinacie.

Zlecając mi do prowadzenia sprawę, macie Państwo pewność, że wszystkie sprawy prowadzę osobiście, bez udziału asystentów, co gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie. Doradzam Klientom w rozwiązywaniu problemów prawnych w każdym stadium postępowania.

Zaszczytem będzie obdarzenie przez Państwa mojej osoby zaufaniem.

podpis adwokat Justyny Tokarskiej z Piaseczna