Adwokat Justyna Tokarska

Piaseczno

Jestem adwokatem wpisanym jest na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie i figuruję w Krajowym Rejestrze Adwokatów i Aplikantów Adwokackich.  Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Prowadzę indywidualną praktykę adwokacką w Piasecznie i zajmuję się w szczególności prawem rodzinnym.

Doświadczenie jako prawnik zdobywałam praktykując nieprzerwanie już od drugiego roku studiów w kancelariach adwokackich na terenie Piaseczna i Warszawy, przechodząc przez wszystkie stopnie kariery zawodowej od praktykanta do adwokata.

Adwokat z wieloletnim doświadczeniem

Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie z zakresu prawa rodzinnego. Jako adwokat prowadziłam liczne sprawy rozwodowe oraz związane z alimentami, kontaktami z dzieckiem, władzą rodzicielską, a także rozdzielnością majątkową, podziałem majątku wspólnego małżonków i sporami majątkowymi w konkubinacie. Występowałam również jako obrońca nieletnich w sprawach związanych z demoralizacją i popełnianiem czynów karalnych przez dzieci.

W swojej karierze zawodowej prowadziłam wiele spraw o rozwód. Jestem adwokatem, który zawsze ma czas dla moich Klientów – jako doświadczony prawnik doskonale wiem, że sytuacja w sprawach rodzinnych jest często niezwykle dynamiczna, a potrzeba wsparcia pojawia się w chwili, w której rozgrywają się osobiste dramaty. Charakteryzuje mnie zaangażowanie, a do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, ponieważ każda sprawa jest inna.

Adwokat rodzinny Piaseczno

Staram się, aby na rozstaniu rodziców możliwie jak najmniej ucierpiało dobro dzieci. Istotnym jest, aby uzyskać profesjonalne wsparcie od prawnika na jak najwcześniejszym etapie. Odpowiednie przygotowanie sprawy przez adwokata umożliwi uzyskanie w dalszej perspektywie możliwie najkorzystniejszego rozstrzygnięcia Sądu. Rozwód jest zakończeniem pewnego etapu w życiu – jako adwokat zawsze dążę do tego, aby Klient rozpoczął nowy etap z możliwie najlepszą pozycją w zakresie spraw związanych z dziećmi i finansami.

Następstwem rozwodu jest najczęściej konieczność podziału majątku wspólnego małżonków. Zapewniam profesjonalne wsparcie również w tym zakresie, dążąc do możliwie najpełniejszej ochrony majątku mojego Mocodawcy.

W prowadzonej na terenie Piaseczna kancelarii adwokackiej świadczę również usługi z zakresu prawa karnego oraz cywilnego, gdyż często postępowanie rozwodowe łączy się z koniecznością dochodzenia swoich praw również na tych polach.

Wszystkie sprawy prowadzę osobiście

Zlecając mi do prowadzenia sprawę, macie Państwo pewność, że wszystkie sprawy prowadzone będą osobiście, bez udziału asystentów. Wiem, że jedynie osobiste zaangażowanie prowadzącego sprawę adwokata gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie. Doradzam Klientom w rozwiązywaniu problemów prawnych w każdym stadium postępowania.

Zaszczytem będzie obdarzenie przez Państwa mojej osoby zaufaniem.

Adwokat Justyna Tokarska

Kancelaria Adwokacka Piaseczno

podpis adwokat Justyny Tokarskiej z Piaseczna